ПРАВИЛА АКЦІЇ

Опис

Конкурс проводить Представництво «Сосьєте Ер Франс» в Україні.

Переможці конкурсу отримують брендовані подарунки та головний приз – два квитки AirFrance за одним з напрямків, які беруть участь у проекті, в економічному класі. Конкурс проводиться в період з 00:00 17 жовтня 2018 року по 23:59 14 грудня 2018 року.

Як взяти участь:

 1. Конкурс «HoneymoonTrip» проводиться в Україні та на сайті honeymoontrip.com.ua та сторінці www.facebook.com/honeymoonfly.
 2. Для участі в конкурсі необхідно залишити свою історію та контакти в розділі ROMANTICBOOK та підписатись на інформаційний бюлетень Air France у футері сайту honeymoontrip.com.ua або сторінці фейсбук www.facebook.com/honeymoonfly.
 3. Реєстрація для участі в конкурсі дає право на подарунок від Представництво «Сосьєте Ер Франс» в Україні.
 4. Всі учасники повинні бути старшими 18 років і проживати на території України, підконтрольній українській владі (далі за текстом — Територія проведення Конкурсу)*.
  *за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Спонсора та/або Організатора гарантувати належне проведення Конкурсу на цих територіях.
 5. Переможці (ті, хто отримають головний приз) конкурсу будуть визначені на сайті random.org 14 грудня 2018року. Інформація про переможців буде розміщена на сторінці конкурсу www.facebook.com/honeymoonfly. Переможцям будуть надіслані окремі листи електронною поштою.
 6. Брендовані подарунки та сертифікат на авіаквитки вручаються на спеціальній зустрічі в Києві у офісі Представництва AIRFRANCE за адресою м.Київ, вул. Івана Франка, 33/34. Дата визначається в індивідуальному порядку.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА І УМОВИ

Інформація про Конкурс, Правила і умови

 1. Ці Правила і умови поширюються на конкурс «HoneymoonTrip» (надалі — «Конкурс»), який є стимулюючим заходом авіакомпанії «Ер Франс» і проводиться з метою формування та підтримки інтересу до авіаперевезень організатора конкурсу, стимулювання продажів на українському ринку.
 2. Ставши учасником Конкурсу, учасник автоматично погоджується та приймає ці Правила і умови.
 3. Терміни проведення Конкурсу: 00:00 з 17 жовтня 2018 року по 23:59 14 грудня 2018 року.
 4. Організатори залишають за собою право змінювати Правила, умови і терміни Конкурсу, призи, визначення та іншу інформацію, а також скасовувати Конкурс в будь-який час протягом строку дії Конкурсу без попереднього повідомлення.
 5. Конкурс проводиться в мережі Інтернет на сайті honeymoontrip.com.ua та сторінці www.facebook.com/honeymoonfly (надалі — Сайт Конкурсу).
 6. Оголошення про Конкурс розміщується на Сайті Конкурсу, в соціальних мережах facebook.com/honeymoonfly та в мережі Інтернет.
 7. Учасники можуть зв’язатися з Організаторами за допомогою електронної пошти afkl_promo_actions@klm.com.

Строки проведення Конкурсу

 1. Конкурс проводиться в період з 17 жовтня 2018 року по 23:59 14 грудня 2018 року. Зазначений строк містить у собі:
 2. Збирання Заявок на участь.
 3. Підведення підсумків, визначення переможців, здійснюється у період після 14 грудня 2018 року.
 4. Публікація підсумків Конкурсу здійснюється на Сайті Конкурсу і на сторінці Facebook протягом десяти календарних днів з моменту визначення Переможців.
 5. Вручення Головного призу здійснюється не пізніше 31 грудня 2018 року.
 6. Всі дії, передбачені цими Правилами, вважаються вчиненими і фіксуються Організатором за київським часом. Будь-який час, зазначений у цих Правилах, необхідно вважати київським.

Учасники Конкурсу, їх права та обов’язки

 1. Особи, які відповідають цим Правилам і виконали вимоги, встановлені цими Правилами, надалі за текстом цих Правил іменуються Учасниками Конкурсу.
 2. Переможець повинен проживати на території України, підконтрольній українській владі (далі за текстом — Територія проведення Конкурсу).*
  *за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Спонсора та/або Організатора гарантувати належне проведення Конкурсу на цих територіях.Організатори залишають за собою право вимагати письмового підтвердження місця проживання і віку Переможця до вручення призу.
 3. Учасниками не можуть бути співробітники і представники Організатора, афілійовані з Організатором особи, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та / або індивідуальних підприємців, причетних до організації та проведення Конкурсу, і члени їхніх сімей.
 4. Учасниками Конкурсу можуть бути особи віком від 18 років.
 5. Учасники мають права і несуть обов’язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами.
 6. Організатори не несуть відповідальності за технічні проблеми, в результаті яких заявка Учасника або будь-яка інша інформація стає неповною, пошкоджується або втрачається.
 7. Всі рішення, прийняті Організаторами Конкурсу щодо цього Конкурсу і вибору Переможця, є остаточними і не підлягають обговоренню під час листування.
 8. Організатори Конкурсу залишають за собою виняткове право обмежувати строки, час і місце для отримання призів Переможцем, а так само призначати / уточнювати / змінювати особливі умови стосовно конкретних призів (дата і час використання, строки використання та інші деталі).
 9. Організатори конкурсу мають право відхилити заявку на участь у Конкурсі, яка не відповідає цим Правилам та умовам.
 10. Учасник Конкурсу автоматично погоджується з цими Правилами та умовами.

Порядок участі в Конкурсі, права і обов’язки Учасників

 1. Для того щоб стати Учасником Конкурсу і претендувати на отримання Нагороди Конкурсу, особі, яка відповідає вимогам, передбаченим пунктами 15, 16, 17, 18 Правил, необхідно в період, передбачений пунктом 11 Правил, виконати такі дії:
 2. Зайти на сайт Конкурсу, ознайомитися з Правилами проведення Конкурсу.
 3. Залишити свою історію, а та/або повністю заповнити всі поля з контактними даними і погодитися з правилами участі в конкурсі.
 4. Вчинення особою, яка відповідає вимогам, зазначеним в пунктах 15, 16, 17, 18 цих Правил, дій, передбачених пунктом 25 Правил, визнається заявкою на участь в Конкурсі (надалі — Заявка). За результатами здійснення таких дій така особа визнається Учасником Конкурсу і стає претендентом на отримання Нагороди.
 5. Факт надсилання Учасником Заявки передбачає, що він ознайомлений і згоден з цими Правилами, а також згоден на обробку його персональних даних Організатором та / або уповноваженими ним особами.
 6. Переможця обирає Генератор випадкових чисел.
 7. Організатор при прийманні Заявок на участь у Конкурсі не враховує, а також має право в односторонньому порядку і без пояснення причин вилучити з числа Учасників та / або Переможців:
  — Заявки Учасників, які вчинили дії, передбачені цим розділом з порушенням встановлених і зазначених Організатором строків;
  — Заявки Учасників, які не відповідають вимогам, передбаченим пунктами 15, 16, 17, 18 цих Правил;
  — Заявки Учасників, які порушили інші положення цих Правил, а також будь-яких осіб в односторонньому порядку на свій розсуд і з суб’єктивних причин, не коментуючи свої дії.

Розмір, форма і кількість Нагород

В якості призу переможцю вручаються квиток туди-назад в економічному класі на рейси авіакомпанії Air France (Ер Франс) в один з обраних напрямків, які беруть участь у проекті, та інші брендовані призи, а саме: велика пляжна сумка, сумка (розмір 40 см в довжину, 30 см у висоту, ручка на плече, кожзам), чохли для ноутбука,  косметички дорожні, флешки, моделі літаків, чашки Ер Франс, замок для багажу, ваги для багажу, футболки .

Умови на авіаквитки:
— ці квитки не підлягають обміну на гроші і передачі третім особам
— виліт з аеропорту Бориспіль у Києві, повернення в той же аеропорт.
— бронювання має бути здійснено не пізніше, ніж за 30 днів до передбачуваного вильоту.
— переліт повинен бути здійснений до 14 грудня 2019 року
— бронювання здійснюється в економічному класі
— ці квитки можуть бути виписані за наявності місць у певному класі бронювання
— Після того як бронювання квитків було здійснено, жодні зміни проведеного бронювання не допускаються
— квитки надаються тільки на рейси, що виконуються авіакомпанією Air France (Ер Франс)
— збори і тариф квитків оплачуються авіакомпанією Air France (Ер Франс)
— До квитків Air France застосовні Загальні умови перевезень, опубліковані на www.airfrance.ua
— Для отримання призу необхідно звернутися до представництва авіакомпанії Air France у Києві за електронною адресою afkl_promo_actions@klm.com

 1. Переможець несе відповідальність за сплату всіх податків і зборів, пов’язаних з отриманням призових квитків. Переможець погоджується з тим, що приймає приз під свою відповідальність.
 2. Візу, закордонний паспорт і відповідні документи для поїздки переможець оформлює самостійно і за рахунок власних коштів.
 3. Організатори не несуть відповідальність за будь-які додаткові витрати на подорож та / або витрати, пов’язані з участю переможця у конкурсі, а також за прийняття, використання або неправильне використання призу.
 4. Організатори не несуть відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, в результаті дій третіх осіб / зловмисних програм і форс-мажорних обставин.
 5. Організатор Ер Франс залишає за собою право змінювати розклад рейсів і маршрутів без попереднього повідомлення. Перевірити актуальний розклад можна на сайті авіакомпанії airfrance.ua
 6. Організатори залишають за собою право скасувати або змінити правила надання призу без попереднього повідомлення у випадку виникнення непередбачених обставин, таких як катастрофа, війна, землетрус, або у випадку фактичного, очікуваного або передбачуваного порушення будь-якого з чинних законів або положень та в інших подібних випадках.
 7. Беручи участь у цьому конкурсі, учасник дає дозвіл авіакомпанії на використання своєї e-mail адреси для розсилання новин авіакомпанії. Підписник може відписатися від розсилки у будь-який момент на сайті www.airfrance.ua або через посилання всередині самої розсилки. Учасники беруть на себе всю відповідальність, зазначаючи адреси електронної пошти інших людей і запрошуючи їх взяти участь у Конкурсі. На розсуд Організатора кількість Нагород, передбачених пунктом 32 Правил, може бути змінена.
 8. Встановлена Нагорода не обмінюється і не може бути замінена грошовим еквівалентом.

Порядок визначення Переможця і володаря Нагороди

 1. Організатор визначає Переможця у строки, встановлені пунктом 9 Правил.
 2. Організатор визначає Переможця за допомогою www.random.org.

Порядок вручення Нагород

 1. Організатор Конкурсу здійснює вручення Нагороди у строки, зазначені в пункті 13 Правил.
 2. Організатор або уповноважена ним особа зв’язуються з Переможцем протягом п’яти робочих днів з моменту визначення Переможця і повідомляють про перемогу і порядок вручення Нагороди.
 3. Переможцю необхідно протягом п’яти календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу, надіслати на електронну пошту afkl_promo_actions@klm.com такі відомості про себе:

— прізвище, ім’я, по батькові;
— дата народження;
— адреса фактичного місця проживання;
— актуальний номер телефону для зв’язку з Переможцем.

 1. Організатори залишають за собою право вимагати письмове пiдтвердження місця проживання і віку Переможця до вручення призу.
 2. Датою вручення Нагороди є дата її передачі Переможцю або представнику кур’єрської служби.
 3. Організатор не несе відповідальності за невірно зазначену адресу фактичного місця проживання та / або номер телефону, внаслідок чого неможливо вручити Нагороду, і не здійснює повторне розсилання Нагород.
 4. У разі відмови Переможця надати всі необхідні відомості, Організатор залишає за собою право відмовити Переможцю у видачі Нагороди, зберігає і використовує Нагороду на власний розсуд.

Спосіб і порядок інформування про строки і умови проведення Конкурсу

 1. Правила Конкурсу в повному обсязі для відкритого доступу розміщуються в мережі інтернет на Сайті Конкурсу.
 2. Організатор має право змінити Правила Конкурсу або скасувати Конкурс.
 3. У разі зміни Правил або скасування Конкурсу інформація про це буде розміщена на Сайті Конкурсу.

Додаткові умови

 1. Факт участі Учасника в Конкурсі означає його ознайомлення з цими Правилами і його згоду на участь в Конкурсі згідно до цими Правилами.
 2. Організатор не вступає в письмові переговори, або інші контакти з особами, які беруть участь у Конкурсі, крім випадків, передбачених цими Правилами та чинним законодавством.
 3. Всі Учасники і Переможці Конкурсу самостійно оплачують всі витрати, понесені ними у зв’язку з участю в Конкурсі.

Порядок використання персональних даних

 1. Факт направлення Учасником Заявки на участь у Конкурсі є згодою на обробку персональних даних самим Організатором або залученими ним особами в суворій відповідності з цілями, встановленими цими Правилами.
 2. Мета обробки персональних даних — проведення Конкурсу згідно з цими Правилами і чинним законодавством України.
 3. Перелік персональних даних, які надаються Учасником і обробляються Організатором або залученими ним особами, встановлений і обмежується розділом 5 і розділом 8 цих Правил.
 4. Перелік дій з наданими Учасниками персональними даними: збирання, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
 5. Приймаючи Правила Конкурсу, Учасник надає Організатору право здійснити всі вищезазначені дії зі своїми персональними даними, а також надає Організатору право здійснити публікацію підсумків Конкурсу і оприлюднити прізвище, ім’я та по батькові Переможця, використовувати його фотографії, в тому числі для рекламних цілей.
 6. Транскордонна передача персональних даних в рамках проведення Конкурсу не здійснюється.
 7. Організатор і залучені ним особи здійснюють обробку персональних даних Учасників у суворій відповідності з принципами і правилами, встановленими законом «Про персональні дані», зокрема дотримання конфіденційності і забезпечення безпеки персональних даних під час їх обробки, включно з вимогами до захисту, встановленими названим Законом.
 8. Організатор організовує обробку персональних даних у строк проведення Конкурсу і надалі:
  — Протягом п’яти років зберігає протоколи Конкурсної комісії,
  — Протягом 60-ти календарних днів після дати закінчення Конкурсу — решту персональних даних, які до дня закінчення зазначеного строку знеособлюються та / або знищуються.
  — Без обмеження строку зберігаються матеріали офіційної публікації результатів.
 9. Учасники і Переможці Конкурсу, мають право у будь-який час відкликати дозвіл на обробку персональних даних шляхом надсилання письмової заяви Поштою України цінним листом з описом вкладення на поштову адресу Організатора, або надіславши таку відмову на електронну адресу Організатора: afkl_promo_actions@klm.com

Інші положення:

 1. Дозволяється брати участь у Конкурсі тільки один раз і тільки з однією адресою електронної пошти на особу.
 2. На всю отриману інформацію поширюється дія політики конфіденційності авіакомпанії Ер Франс. Положення політики конфіденційності Ер Франс опубліковані на вебсайті www.airfrance.ua в розділі «Правова інформація».
 3. Всі спірні питання, що стосуються Конкурсу, регулюються на основі чинного законодавства України.